Ibiza Cupra: SEAT būtība

Jūs vaicāsiet, kas ir SEAT būtība? Tas ir iespaidīgs dizains, pārsteidzoša veiktspēja un modernas tehnoloģijas, kas kopā rada šajā klasē dinamiskāko automobili. Tas uzņem ātrumu no 0-100 km/h vien 6,9 sekundēs, savukārt vidējais degvielas patēriņš ir vien 5,9 l/100 km. Portatīvā sistēma ir navigācijas un izklaides ierīce, ko iespējams izņemt, lai lietotu to kā mobilu ierīci. CUPRA ir aizraujošs, dinamisks automobilis, kas ir ideāli piemērots ikdienas lietošanai.

Minimāls svars, maksimāla veiktspēja

Leon mazā pašmasa ir viens no tā lielākajiem plusiem. Salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli Leon ir par 90 kilogramiem vieglāks, sverot vien 1113 kilogramus. Mēs esam pamanījuši, ka virsbūvei, kas piedāvā optimālu drošību un labāko iespējamo komfortu, jābūt stingrai. Leon virsbūvē izmantots liels daudzums izturīga un īpaši izturīga tērauda, kas kopā ar jaudīgajiem un degvielu taupošajiem TDI un TSI dzinējiem, kuru darba tilpums ir no 1,2 l līdz 2,0 l, padara Leon par dzīvnieku uz ceļa.

Leon pasaules pirmizrāde

Mēs ielūdzām 12 pasaulē labākos testētājus, lai tie ar jauno SEAT Leon Barselonā veiktu ekskluzīvus testus. Pirmie 12 cilvēki pasaulē, kas brauca ar jauno Leon, bija sajūsmā par tā izcilo vadāmību gan blīvā pilsētas satiksmē, gan uz gleznainiem lauku ceļiem. Tad viņi to pārbaudīja ekstremālākos apstākļos.

Autosportavēsture

Vairākas desmitgades SEAT ir neatlaidīgi darbojies autosportā. Gadu pēc dalības uzsākšanas tajā – 1971. gadā – SEAT 124-1500 jau bija guvis pirmo uzvaru Eiropas čempionātā un kopš tā laika turpina gūt panākumus. 2008. un 2009. gadā SEAT ar Leon TDI WTCC uzvarēja Pasaules salonautomobiļu čempionātā. Savukārt no 1996. gada līdz 1998. gadam zīmols trīs reizes guva uzvaru Pasaules rallija čempionātā divu litru klasē.