Leon: līdz pašam galam un atpakaļ

Mēs pret saviem automobiļiem esam ļoti skarbi. Mums patīk tos aizvest līdz ellei un atpakaļ, lai redzētu, kādas ir to iespēju robežas, ja tādas ir. Tādējādi mēs varam tos salabot, padarīt spēcīgākus vai uzlabot, lai tie darbotos labāk vēl ekstremālākos apstākļos. Jo nekad nevar zināt, kad būs jāšķērso tuksnesis, jābrauc pa Grenlandi vai tundru.

Nevainojami savieno Jūsu pasaules

Easy Connect ir SEAT modernā informācijas un izklaides sistēma, kas autovadītājam ļauj kontrolēt izklaides un komunikācijas funkcijas. 5,8 collas lielais skārienjutīgais ekrāns pārslēdzas no ekrāna uz darbības režīmu, tiklīdz tuvināt tam pirkstu. Atveriet SEAT audiosistēmas izvēlni un pielāgojiet astoņus skaļruņus tieši tā, kā patīk Jums, vai izmantojiet navigācijas sistēmu, lai atrastu gleznainu maršrutu vai pārslēgtu ekoloģiskās un sportiskās braukšanas režīmus. Intuitīvais dizains un pievilcīgā grafika nevainojami atbilst SEAT Leon sportiskajai estētikai.

Drošas, spožas LED gaismas

SEAT Leon pirmo reizi ir padarījis novatoriskos LED priekšējos lukturus pieejamus kompakto automobiļu klasē. LED priekšējie lukturi ar izsmalcināto dizainu apgaismo ceļu ar gaismu, kas ļoti līdzīga dienas gaismai, tādēļ ir maiga pret acīm. LED lukturi izstaro gaismu, patērējot minimālu daudzumu enerģijas. Inteliģenti sensori palīdz neapžilbināt pretī braucošos autovadītājus. Turklāt LED diodēm nav nepieciešama apkope, un tās kalpo visu automobiļa kalpošanas laiku.

Modernas drošības sistēmas

Par Jūsu drošību braukšanas laikā rūpējas SEAT autovadītāja palīgsistēmas – miegainības uztveršanas sistēma, tālo gaismu palīgsistēma, joslas saglabāšanas palīgsistēma. Miegainības uztveršanas sistēma analizē autovadītāja koncentrēšanos un brīdina to, iesakot atpūsties. Tālo gaismu palīgsistēma automātiski pārslēdz tālās gaismas uz tuvajām gaismām, nodrošinot, ka citi autovadītāji netiek apžilbināti. Savukārt joslas saglabāšanas palīgsistēma izmanto kameru, lai viegli regulētu elektromehānisko stūri, pirms autovadītājs novirzās no kursa un šķērso joslu apzīmējumus. Šāds aprīkojuma komplekts droši notur Jūs uz ceļa.