Jaunais Leon: kur lielisks dizains tiekas ar novatoriskām tehnoloģijām

Jaunais Leon ir lielisks SEAT jaunās dizaina valodas piemērs. Tas zīmolam ir liels solis uz priekšu. Jaunais Leon ir aprīkots ar daudzām jaunām tehnoloģijām, lai uzlabotu tā drošību un savienojamību. Šis modelis ir par 90 kilogramiem vieglāks un par 52 mm īsāks kā tā priekšgājējs, un tam ir arī plašāks salons. Automobilī Leon izmantotas Volkswagen koncerna jaunākās tehnoloģijas, piemēram, lāzermetināšana un mērīšana, kā arī karstā štancēšana, lai nodrošinātu augstāko precizitātes un kvalitātes līmeni. Tas ir aprīkots arī ar Start/Stop tehnoloģiju, lai uzlabotu efektivitāti – vidēji tas patērē par 15% mazāk degvielas kā iepriekšējā paaudze.

Saules ielenkumā

Mūsu automobiļi un veids, kā mēs tos būvējam, ir vadošie efektivitātes jomā. Mēs esam uzstādījuši vairāk kā 20 000 saules paneļu, kas ļauj izmantot spožo Spānijas sauli, lai apgādātu mūsu ražotni ar elektroenerģiju. Šogad šie paneļi saražos 6 miljonus kWh tīras elektrības. Enjoyneering filozofijas ietvaros tiek rasti gudri risinājumi, kuros izmantoti resursi, ko Zeme mums jau ir devusi.

TECHNOLOGY TO ENJOY izaicinājums

Konceptautomobiļa būvniecība ir sarežģīts process, kurā jāiegulda ļoti daudz komandas darba. Izstrādājot SEAT IBL, mūsu dizaineru, inženieru un tehniķu komanda smagi strādāja, lai radītu nākotnes automobili. Tieši šāda aizrautība ļauj uzlabot dizainu. Un tieši šādas inovācijas ļauj attīstīt TECHNOLOGY TO ENJOY filozofiju. Šī intensīvā darba rezultāts ir jaunais IBL Sedan konceptautomobilis, kas demonstrē mūsu nākotnes dizaina valodu. Un šādi tas tika radīts.