Lai aizsargātu un kalpotu

Mūsu saules paneļi ne tikai apgādā mūsu ražotni ar atjaunojamo enerģiju, bet arī aizsargā mūsu jaunuzbūvētos automobiļus no saules un apkārtējās vides ietekmes. Saules paneļi veidoti kā milzīga autostāvvieta, kas saglabā Jūsu nākotnes SEAT automobili pievilcīgu un vēsu. Divas problēmas, viens risinājums. Tā ir TECHNOLOGY TO ENJOY filozofija.

Jaunās paaudzes Toledo

Jaunais SEAT Toledo. Tas ir sedans, kurā jaunākās tehnoloģijas izmantotas praktiskā un efektīvā veidā. Mūsu dzinēju klāsts piedāvā zemāko pieejamo CO2 izmešu daudzumu – vien 116 g/km vai 104 g/km 1,6 l TDI Ecomotive modelī. Turklāt lieliskā degvielas ekonomija parādīs, cik vērtīgs jaunais Toledo patiesībā ir. Toledo ir automobilis, kas nepieļauj kompromisus.

Mūsu automobiļi brauc ar vilcienu

Jūs varbūt to nezinājāt, bet, ja runa ir par dzelzceļa izmantošanu transportlīdzekļu un sastāvdaļu pārvietošanai, SEAT ir pionieris. Savu automobiļu transportēšanai SEAT 2008. gadā atvēra Autometro, kas ir dzelzceļa līnija starp Martorellu un Barselonas ostu. Šobrīd SEAT eksportē vairāk kā 40% savas produkcijas pa jūru, un 95% no šiem automobiļiem nonāk ostā pa dzelzceļu. 2009. gadā mēs izveidojām Cargometro, savienojot mūsu Martorellas ražotni ar Zona Franka ražotni. Pateicoties abām šīm dzelzceļa līnijām, vairs nav nepieciešams pa ceļu ar smagajiem automobiļiem veikt 57 000 braucienu, kas ļauj samazināt CO2 izmešu daudzumu par 2600 tonnām gadā.