Jaunais SEAT Leon: kaisle uz dizainu

Mūsu aptuveni 100 dizaineru komanda nenogurstoši strādāja jaunā Leon projektēšanas stadijā, lai izveidotu iespaidīgu eksterjera dizainu un interjeru, kas uzstāda funkcionalitātes, kā arī materiālu, aprīkojuma un apdares kvalitātes standartus. Rezultāts, kā redzams, ir automobilis, kura ārējais dizains piesaistīs uzmanību, bet salons pārspēs visas Jūsu vajadzības.

Jauns logo. Tā pati aizrautība

Mūsu jaunais logo ir SEAT nerimstošās atdeves precizitātes tehnoloģijām, mašīnbūves izcilībai un inovācijām piemērs. Hromētais simbols – simetriskā emblēma ar nospriegotajām līnijām – veidots modernisma stilā, bet siltā sarkanā krāsa norāda uz SEAT aizrautīgo spāņu sirdi.

Meistarīgs, iespaidīgs dizains

Alehandro Mesonero-Romanos (Alejandro Mesonero-Romanos), SEAT Dizaina nodaļas vadītājs, ieliek savu aizrautību katrā līnijā, ko zīmē, katrā izliekumā, ko veido, un katrā leņķī, ko izstrādā. Viņa rokrakstu var redzēt katru reizi, kad saule atspīd no izteiktajām, dzīvīgajām SEAT formām. Viņš rada virsbūvi, kurā mājo dvēsele. Abas kopā tās simbolizē Enjoyneering filozofiju. Uzziniet vairāk par Alehandro video.

Katram automobilim ir sava personība

Kad dizaineri izstrādā jaunu modeli, viņi to uztver ļoti personīgi. Patiesībā tik ļoti personīgi, ka viņi patiešām domā par automobili kā par personu. Par tādu personu, kurai ir sava individualitāte. Raksturīgās īpašības, dīvainības, ieradumi, humora izjūta – viņi izdomā personību un tad veido tai līdzīgu transportlīdzekli. Tas palīdz viņiem radīt automobili, kam ir dvēsele, nevis tikai kārtējo glīto modeli. Ko Jūs saskatāt mūsu TECHNOLOGY TO ENJOY filozofijā?