2012-2005

2012

2012. gadā mēs uzsākam jaunu nodaļu uzņēmuma vēsturē – ENJOYNEERING. Tajā emocijas tiekas ar tehnoloģijām, bet pats nosaukums ieved jaunā dinamisku, jauneklīgu un uz dizainu orientētu automobiļu ērā.

Gads sākas ar spāņu ikonas nākamās paaudzes laišanu tirdzniecībā. Nesen uzlabotais SEAT Ibiza ir šī leģendārā automobiļa, kas pirmo reizi tika prezentēts 1984. gada Parīzes autoizstādē, jaunākais iemiesojums.

Savas dzīves laikā Ibiza ir demonstrējis jauneklīgo un dinamisko garu, kas tradicionāli atspoguļo mūsu pamatvērtības, kā arī mums raksturīgo kvalitāti un braukšanas prieku.

Vienlaikus mēs turpinām paplašināt mūsu veiksmīgo Mii klāstu, laižot klajā jaunu piecdurvju modeli. Papildu aizmugurējās durvis padara ārkārtīgi kompakto SEAT par unikālu patiesa braukšanas prieka, sportiska dizaina un izcilas funkcionalitātes apvienojumu. Tai pat laikā Mii paliek uzticīgs mūsu principiem, kas to padara pieejamu par ļoti saprātīgu cenu, turklāt tā ekspluatācijas izmaksas ir ļoti zemas.

2012. gada martā Ženēvas autoizstādē mēs prezentējam nākamo mūsu produktu ofensīvas stadiju – ražošanai gatavo SEAT Toledo konceptautomobili, kas apvieno klasiska sedana izmērus ar sportisku, kupejas automobilim līdzīgu dizainu.

Nākamā SEAT Toledo paaudze ir emociju, izcila dizaina un racionālas izmantojamības kombinācija. Tās dizaina valoda – spēcīga un stabila stāja, skaidras un precīzas virsmas un līnijas, kā arī jauna priekšējo lukturu forma – atspoguļo SEAT jauno dizaina DNS.

ENJOYNEERING ir vieta, kur emocijas tiekas ar tehnoloģijām.

SEAT Mii apvieno SEAT sportisko, Vidusjūras apgabalam raksturīgo dizainu ar jaunākajām tehnoloģijām braukšanai pilsētā.

2011

2011. gads uzņēmumam SEAT ir nozīmīgs, jo tajā mēs laižam klajā iespaidīgu jaunu automobili un sasniedzam jaunu SEAT dizaina un tehnoloģiju attīstības līmeni.

Frankfurtes autoizstādē SEAT prezentē savu jauno IBL konceptautomobili – unikāli dinamisku sedanu ar pārsteidzošu dizainu, kas demonstrē, kāda būs nākamā SEAT automobiļu paaudze. Starptautiskā autosporta notikumā tiek prezentēts četru riteņu piedziņas Alhambra, ģimenes automobilis, kas gatavs pat vissmagākajiem braukšanas apstākļiem, un jaunais Exeo, kas aprīkots ar jaunām tehnoloģijām un plašu jaunizstrādājumu klāstu, lai vairotu jau tā izcilā automobiļa sniegto braukšanas prieku.

Gada svarīgākais brīdis ir jaunā pilsētas konceptautomobiļa SEAT Mii laišana klajā. Mii apvieno sportisko, Vidusjūras apgabalam raksturīgo dizainu ar jaunākajām pilsētas automobiļu tehnoloģijām, kā arī iegūst 5 zvaigžņu novērtējumu Euro NCAP drošības testos. Un tas viss tikai 3,56 metrus garā automobilī, kas ir ideāli piemērots mūsdienu pilsētas satiksmei.

SEAT IBE konceptautomobilis iepazīstina ar aizraujošo nākotni.

2010

2010. gadā SEAT atzīmē savu 60. gadadienu. Prezentējot revolucionāro SEAT IBE konceptautomobili, elektriskajai ērai paredzētu bezizmešu kupejas tipa sporta automobili, uzņēmums iepazīstina ar aizraujošo nākotni. Šajā gadā tiek izstrādātas arī zaļākas dzinēju tehnoloģijas – mūsu novatoriskais, jaunais E-Ecomotive klāsts. Mēs laižam tirdzniecībā arī divus iespaidīgus, jaunus automobiļus: plašāku mūsu populārā Ibiza ST versiju un jauno SEAT Alhambra, MPV tipa automobili, kas par prieku visai ģimenei aprīkots ar dažām pārsteidzošām tehnoloģijām. Tā ir lieliska sajūta – svinēt mūsu 60. gadadienu. Bet vēl labāk ir apzināties, ka tas ir tikai sākums.

Pievienojieties mums ceļojumā atpakaļ laikā. Atskatieties atpakaļ no tā, kas SEAT ir šobrīd – viens no jauneklīgākajiem, sportiskākajiem un modernākajiem autoražotājiem pasaulē – uz mūsu pirmsākumiem, kad bijām Spānijas pirmais ģimenes automobiļu ražotājs. Uzziniet par daudziem izaicinājumu, drosmīgu pārmaiņu, tehnoloģisku sasniegumu un nerimstošu panākumu pilniem gadiem.

SEAT IBE konceptautomobilis iepazīstina ar aizraujošo nākotni.

2009 

Turpinot mūsu ilgtspējīgu automobiļu risinājumu meklējumus, 2009. gadā mēs prezentējam Leon Twin Drive Ecomotive projektu, pirmo hibrīdautomobiļu prototipu, un automobili, kas uzstāda jaunus standartus videi draudzīgas braukšanas jomā. Martā notiekošajā Ženēvas autoizstādē tiek prezentēts Exeo ST un Leon Ecomotive konceptautomobiļa prototips. Šie divi automobiļi demonstrē SEAT novatorisko pieeju autoražošanai. Lai atzīmētu SEAT Ibiza 25. gadadienu, zīmols prezentē šī ikoniskā modeļa „25. gadadienas” versiju. 

Barselonas autoizstādē publiskai novērtēšanai tiek nodoti arī Ibiza Bocanegra, jaunais Leon Cupra un Ibiza FR, kā arī Exeo ST galīgā versija. Jūnijā ceremoniāli tiek likts pirmais jaunā Audi Q3 virsbūvju darbnīcas pamatakmens. Šis projekts ir pamats SEAT nākotnes inovācijām.

2009. gada septembrī par SEAT vadītāju valdes priekšsēdētāju tiek iecelts Džeimss Muirs (James Muir). Pateicoties savai ilgajai darba pieredzei autobūves nozarē, viņš iesāk jaunu nodaļu Spānijas zīmola vēsturē. 

Šajā pašā mēnesī Frankfurtes autoizstādē tiek prezentēts IBZ konceptautomobilis, kas ir Ibiza ģimenes versijas priekšvēstnesis, kā arī Altea, Altea XL un Leon modeļu Ecomotive versijas. Tie demonstrē mūsu tālredzīgo vīziju par dzinēju tehnoloģiju nākotni. 

Autosporta jomā SEAT kārtējo reizi kļūst par WTCC sacīkšu pasaules čempionu gan ražotāju, gan braucēju kategorijās, pie stūres sēž Gabriels Tarkini (Gabriele Tarquini). SEAT sponsorē Eiropas lielāko futbola turnīru – UEFA Eiropas līgu.

2008 

2008. gadā kā nepārprotamu mūsu zīmola flagmani mēs laižam klajā jauno SEAT Ibiza, kā arī Ibiza SC, Ibiza CUPRA un Ibiza Ecomotive. Jaunais SEAT Ibiza Euro NCAP drošības testos iegūst 5 zvaigžņu novērtējumu, kļūstot par vienu no drošākajiem automobiļiem tirgū. 

Klajā laišanu papildina trīs „Jewel Transport Trucks” modeļu Eiropas tūre. Tās ietvaros sākot no aprīļa jaunais SEAT Ibiza apbraukā 20 lielākās pilsētas, lai sabiedrība varētu gūt pirmos iespaidus par mūsu kolekcijas jauno superzvaigzni. Parīzes autoizstādē pasaules pirmizrādi piedzīvo Exeo, pirmais SEAT limuzīns B segmentā. 

SEAT Sport veido vēsturi, pirmo reizi ar vairākiem SEAT Leon TDI® WTCC modeļiem gūstot uzvaru WTCC (World Touring Car Championship) sacensībās ražotāju kategorijā. Ķīnā notiekošajā sezonas finālbraucienā braucēju kategorijā uzvar SEAT franču pilots Ivans Millers (Yvan Muller).

2007 

2007. gadā mēs ieviešam pakalpojumu SEAT Service, kas ļauj nodrošināt pastāvīgi modernizētus, globāli standartizētus automobiļu apkopes un remonta darbus. Šajā gadā SEAT sponsorē Šakiras (Shakira) „Oral Fixation” Eiropas tūri, laižot klajā Leon CUPRA „Pies Descalzos” versiju, kas tiek prezentēta Ženēvas autoizstādē un ziedota Kolumbijas superzvaigznes labdarības fondam „Pies Descalzos”. 

Tiek atklāts Prototipu izstrādes centrs. Tā ir specializēta nodaļa, kas apvieno virtuālās un fiziskās prototipu izstrādes stadijas. Martorellā tiek atvērts SEAT Dizaina centrs, kas ir viens no modernākajiem un funkcionālākajiem dizaina centriem pasaulē, kā arī SEAT ambiciozās, uz dizainu orientētās nākotnes pamats. 

Septembrī mūsu zīmols ar savu oriģinālo sporta konceptautomobili SEAT Tribu un vienu no videi draudzīgākajiem automobiļiem tirgū – pirmo SEAT Ibiza Ecomotive – rada lielu interesi Frankfurtes starptautiskajā autoizstādē. Šajā gadā mēs prezentējam arī AlteaFreetrack – mūsu pirmo 4x4 automobili, kas apvieno piedzīvojumu sajūtu ar cēlu pilsētas šiku.

2006 

2006. gadā mēs atveram jaunu galveno biroju, lai centralizētu savu darbību Martorellā, netālu no Barselonas. Par jauno SEAT prezidentu kļūst Ēriks Šmits (Erich Schmitt). 

Maijā Madrides autoizstādē tiek prezentēts jaunais SEAT Leon FR, savukārt jūlijā Londonas autoizstādē – SEAT Leon CUPRA, kas uz to brīdi ir jaudīgākais SEAT automobilis. Septembrī Parīzes starptautiskajā autoizstādē prezentējam SEAT Altea XL, mūsu klāsta ģimenei draudzīgāko modeli.

2005 

2005. gadā klajā tiek laists jaunais SEAT Leon, kas reizē ar tā sacensību versiju SEAT Leon WTCC tiek prezentēts Barselonas autoizstādē. Jaunais Leon uzreiz gūst panākumus gan saņemot vairākus apbalvojumus, gan lielisko pārdošanas rādītāju ziņā. 

Frankfurtes starptautiskajā autoizstādē pasaules pirmizrādi piedzīvo SEAT Altea FR prototips, kas ir pirmais SEAT jaunās paaudzes automobilis, kurā izmantota FR koncepcija. Vienlaikus SEAT Altea 2 litru 170 ZS TDI® prototips kļūst par jaudīgāko dīzeļdegvielas dzinēja automobili SEAT vēsturē. 

SEAT Sport pabeidz izcilu sezonu WTCC (World Touring Car Championship) sacensībās. Tas finišē trešajā pozīcijā un tikai divus mēnešus pēc dalības uzsākšanas WTCC sacensībās ar automobili Leon WTCC iegūst savu pirmo WTCC balvu.