2004-2000

2004 

2004. gadā notiek mūsu „Jaunā SEAT” koncepcijas nostiprināšana – ar SEAT Altea pasaules pirmizrādi Ženēvas autoizstādē mūsu zīmolam oficiāli sākas jauna ēra. 

Martā mēs organizējam pirmo atvērto durvju dienu Martorellas ražotnē, ko apmeklē 41 000 interesentu. 

Šogad tiek svinēta arī SEAT Ibiza 20. gadadiena. Kopš tā laišanas tirdzniecībā 1984. gadā ir saražoti vairāk kā 3,3 miljoni šī automobiļa vienību. SEAT klāstu papildina divas jaunas, sportiskas SEAT Ibiza versijas: FR janvārī un CUPRA jūnijā. Pateicoties 160 ZS zem dzinēja pārsega, SEAT Ibiza CUPRA ir aprīkots ar tajā brīdī jaudīgāko mūsu klāsta dīzeļdegvielas dzinēju.

Ar Altea laišanu klajā Ženēvā sākas jauna ēra.

2003 

2003. gadā piedzīvojam daudzus jauninājumus un pārmaiņas, Frankfurtes starptautiskajā autoizstādē tiek prezentēts jauna, nozīmīga SEAT klāsta automobiļa – SEAT Altea – prototips. Tā izpētei un izstrādei, kā arī ražošanas procesa pielāgošanai tiek atvēlēti 582 miljoni EUR. Pēc SEAT prezidenta Dr. Andreasa Šlīfa (Dr. Andreas Schleef) vārdiem, SEAT Altea iezīmē jaunas SEAT ēras sākumu.

2002 

2002. gadā SEAT pievienojas Audi un Lamborghini zīmoliem Audi grupā, kas atrodas jaunizveidotās Volkswagen grupas paspārnē.

Par SEAT prezidentu kļūst Dr. Andreass Šlīfs (Dr. Andreas Schleef).

Papildinot modeļu klāstu, Parīzes autoizstādē tiek prezentēts jaunais SEAT Cordoba.

2001 

2001. gadā Boloņas autoizstādē tiek izstādīts jaunais SEAT Ibiza – zīmola raksturīgākā automobiļa jaunā paaudze.

Klajā tiek laists SEAT Tango, divdesmitā gadsimta piecdesmito un sešdesmito gadu sporta automobiļu iedvesmots konceptautomobilis, kā arī jaunais augstas veiktspējas SEAT Leon CUPRA R prototips, ko izstrādājis SEAT Sport.

2000

2000. gadā tiek prezentēts izcilais SEAT Salsa konceptautomobilis. Tas demonstrē SEAT jauno produktu novatorisko stilu.

SEAT svin savu 50. gadadienu. Uzņēmuma vadība dodas vizītē pie Viņa Majestātes Karaļa Huana Karlosa I. Šajā gadā SEAT Martorellas ražotni apciemo Astūrijas princis.

Mēs iepazīstinām ar zīmola jauno saukli: ‘SEAT auto emoción’. Tas atspoguļo mūsu zīmola jaunās vērtības, tai skaitā dizainu un sportisku raksturu.