Ibiza ST Galerija

Telpa, kas darbojas jūsu labā!

Varētu teikt, ka SEAT Ibiza ir vienkārši sportisks universālis ar plašu sirdi un ietilpīgu salonu. Tomēr patiesībā tas ir kas daudz vairāk – tajā apvienojas lieliskas tehnoloģijas un inteliģence.

DIZAINS

Jaunais SEAT Ibiza ST ir izstrādāts, domājot par Jums un Jūsu vajadzībām. Tā izveidē ņemts vērā Jūsu sportiskais dzīvesveids un spēja novērtēt kvalitāti. Tādēļ mēs papildinājām iepriekšējo Ibiza ST dizainu ar melniem vai hromētiem jumta reliņiem, dubultiem priekšējiem lukturiem ar hromētiem ietvariem, par 430 litriem lielāku bagāžas nodalījuma ietilpību, kā arī 16 collu vieglmetāla diskiem, aizmugurējo spoileri, bremžu lukturiem un nolokāmiem un apsildāmiem ārējiem atpakaļskata spoguļiem.

Daudzpusīgums pamanāms arī automobiļa iekšpusē. Plašais salons ar nolokāmām sēdekļu atzveltnēm ļauj radīt vairāk telpas nepieciešamo priekšmetu novietošanai. Salona dizains piedāvā arī daudz sīklietu novietņu trauslu priekšmetu pārvadāšanai vai mantām, kurām nepieciešams piekļūt ātri un ērti.

SEAT Ibiza ST pievērš uzmanību arī stilam – Style un Sport versijām pieejams tumšs priekšējais panelis un tonēti stikli, priekšējo sēdekļu roku balsti un Sporta versijai pat iespaidīga stikla jumta lūka.

KOMFORTS

Vietai, kurā Jūs pavadāt lielu daļu sava laika, jābūt īpaši ērtai. Jūsu automobilis nav paredzēts tikai nokļūšanai no punkta A uz punktu B – tas var kļūt arī par Jūsu biroju, Jūsu personīgo telpu un vienojošo elementu starp Jums, cilvēkiem un vietām. Tieši tādēļ, izstrādājot SEAT Ibiza ST dizainu, īpaša uzmanība tika pievērsta komfortam. Automobiļa aprīkojums ir papildināts ar augstumā regulējamiem autovadītāja un blakussēdētāja sēdekļiem, priekšējo un aizmugurējo sēdekļu galvas balstiem, četros virzienos regulējamu stūri, kabatām priekšējo sēdekļu aizmugurē un papildu 12V kontaktligzdu.

Atkarībā no izvēlētās versijas, papildus iespējams pasūtīt arī dažādas sīklietu novietnes, kabatas aizmugurējās durvīs, ērtu mantu novietni zem autovadītāja sēdekļa un pat karšu turētāju autovadītāja saulessargā. Ja to visu papildina ar elektriskiem aizmugurējo sānu logu pacēlājiem, kā arī stūri un transmisijas sviru ar ādas apdari, braukšana kļūst par patiesu baudu.

DROŠĪBA

Mēs neaizmirstam arī par pašu galveno – Jums un Jūsu līdzbraucējiem. Drošības ziņā mēs nepieļaujam nekādus kompromisus. SEAT Ibiza ST ir aprīkots ar jaunākajām aktīvās un pasīvās drošības sistēmām – aprīkojumā ietilpst ne tikai autovadītāja un blakussēdētāja gaisa drošības spilveni, bet arī galvas un krūškurvja gaisa drošības spilveni, kā arī Isofix bērnu sēdeklīšu stiprinājumi un Top Tether drošības jostām bērnu sēdeklīša piestiprināšanai. Ibiza ST drošība Euro NCAP testos novērtēta ar 5 zvaigznēm.

Braukšanas laikā Jūs varat justies droši, pateicoties elektroniskajai trajektorijas stabilizācijas programmai ESP un XDS – jaunākajai vilkmes spēka kontroles sistēmai, kas kopā ar ESP sniedz ievērojami vairāk stabilitātes līkumos. Gudri automobiļa aprīkojuma papildinājumi, piemēram, priekšējie lukturi ar pagriezienu gaismām, kas līkumos pagriežas braukšanas virzienā, bremžu pretbloķēšanas sistēma ABS, kas bremzējot neļauj nobloķēties automobiļa riteņiem, lietus sensors, atpakaļskata spogulis ar automātisku aptumšošanās funkciju un riepu spiediena brīdinājuma indikators ļauj Jums būt mierīgam, lai arī pa kādu ceļu un kādos apstākļos Jūs brauktu.

Tomēr tas vēl nav viss! SEAT Ibiza ST aprīkojumā ietilpst uzticamas tehnoloģijas, piemēram, palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā (Hill Hold Assist System), kas atvieglo kustības uzsākšanu pret kalnu, fiksējot bremzes par divām sekundēm ilgāk, tādējādi padarot braukšanas uzsākšanu vienmērīgāku. Papildinot to visu ar avārijas bremzēšanas signāllukturiem, aizmugurējo parkošanās sensoru un priekšējiem lukturiem ar coming home funkciju, Jūs noteikti sasniegsit mērķi droši. Tādēļ, ka viss jānogādā galamērķi nevainojamā stāvoklī.

INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMAS

Nepieciešamība izpausties ir pašsaprotama, tāpēc Ibiza ST šajā ziņā sniedz Jums pilnīgu brīvību. Papildaprīkojumā pieejams CD-MP3 radio atskaņotājs ar tālvadību, Aux izeju un 6 skaļruņiem, turklāt papildus iespējams izvēlēties apvienoto USB saskarni (savietojama ar iPod atskaņotājiem) un Blootooth brīvroku sistēmu. Klausieties savu iemīļotāko mūziku brīvi!

DZINĒJI

SEAT Ibiza ST nesver daudz, taču neļaujiet, lai tas Jūs piemāna. Pateicoties plašajam benzīna un dīzeļdzinēju klāstam, šis automobilis apvieno pārsteidzošu spēku un iespaidīgas manevrēšanas spējas. Tas iespējams tādēļ, ka Ibiza ST dīzeļdzinēji ir aprīkoti ar jaunāko Common Rail tehnoloģiju, kas palielina braukšanas prieku. Turklāt Euro 5 standartam atbilstošie dzinēji taupa degvielu un, pateicoties dīzeļdegvielas daļiņu filtram DPF, arī saudzē dabu!

Jaunie samazināta izmēra benzīna dzinēji, pateicoties kuriem Volkswagen Group mazo automobiļu klasē pasaulē ir izteikts līderis, patērē pārsteidzoši maz degvielas – neticami, bet jaunais 1,2 l TSI dzinējs ar turbokompresoru ir jaudīgāks par līdzšinējo 1,6 litru dzinēju gan jaudas, gan griezes momenta, gan paātrinājuma ziņā, tomēr vienā ziņā šis dzinējs zaudē – degvielas patēriņš tam ir ievērojami mazāks!

Un kā tad ar braukšanas prieku? Ibiza ST automobiļiem pieejama jaunākā 7-pakāpju automātiskā transmisija DSG, kas kopā ar jaudīgo un ekonomisko turbodzinēju sniedz iespaidīgu braukšanas prieku. Pārsteidzoša stabilitāte uz ceļa, lieliska stūres reakcija un jauda. Jūs varat brīvi izvēlēties sava piedzīvojuma intensitātes līmeni!