Ibiza SC Galerija

SEAT Ibiza SC ir daudz vairāk kā jaunā Ibiza trīsdurvju variants – tas ir individuāli projektēts SportCoupé auto ar stingru raksturu. Jauniešu sportiskajam dizainam atbilstošas inovatīvas Arrow Design formas ir izstrādātas, domājot par stilīgiem autobraucējiem, kas vēlas izcelties un vēlas savam auto maksimāli sabalansētu cenu un kvalitāti. Jaunais Ibiza SC atstāj iespaidu kā ar ārējo izskatu, tā arī ar savām īpašībām.

Līdz ar izcilu izskatu Ibiza SC ir īstenotas tās pašas atzinību ieguvušās īpašības, kas piemīt jaunajam Ibiza: nevainojama kvalitāte, augstas klases tehnoloģijas un drošība. Efektīvi un ekonomiski dzinēji, augstas klases manualā pārnesumkārba, elektrohidrauliska piedziņa un Volkswagen koncerna jaunais platformas risinājums rada iespēju neaizmirstamam piedzīvojumam.

Ibiza SC ir paplašināti aprīkojuma līmeņi: pamatlīmenis Reference, Copa, Style, Copa Plus, Sport, FR un Cupra. Jau Reference līmenī ir paredzēta ESP elektroniskā trajektorijas stabilizācijas sistēma, efektīvas ABS bremzes, Hill-hold funkcija, kas atvieglo uzbraukšanu kalnā, riepu spiediena rādītājs un pilnīgs drošības aprīkojums. Kas attiecas uz drošibu, ir jāpatur prātā Ibiza iegutās piecas zvaignes Euro NCAP sadursmes testā.